Nové stránky pro pkmistek.cz

Nové stránky pro pkmistek.cz

Pro polikliniku ve Frýdku-Místku jsme připravili nový moderní redesign webových stránek, který ještě jednodušeji zobrazí všechny potřebné informace o lékařích a zdravotnických službách, které potřebujete najít.

Stránky polikliniky jsou primárně zaměřeny na ordinace a zdravotnické služby, jejich dostupnost a další nezbytné informace, včetně poskytovaných služeb a aktuálních novinek z ordinace. Chceme, aby návštěvníci webových stránek měli vždy snadný přístup ke všem důležitým údajům a cítili se dobře informovaní.

V případě několika zdravotnických služeb a lékařů se rozšířilo množství informací, které na webových stránkách naleznete.

A to není vše - webové stránky polikliniky jsou také propojeny s www stránkou mojelekarna.cz, aby si návštěvníci mohli okamžitě objednat či zarezervovat potřebné léky v místní lékárně.

Jste připraveni objevovat?

Odkaz na www stránku: 
www.pkmistek.cz

Máte zájem o moderní www stránky?

Kontaktujte nás pro bezplatnou konzultaci na obchod@eabm.cz nebo telefonicky na 777 027 509.

pkbg

pkbg

pkbg

Sdílet článek:
Autor:
František Fajna

webmaster, obchodní specialista

 fajna.frantisek@eabm.cz
 +420 770 144 211

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
František Fajna | 16. duben 2024

Potřebujete nový web? Váš starý web už je přeci jen příliš starý? Neumí to, co aktuálně potřebujete? Nefunguje vám komunikace s dodavatelem původního webu a chcete to změnit?

František Fajna | 9. duben 2024

Potřebujete notebook pro práci, školní počítač pro děti nebo zařízení pro celou rodinu? V naší nabídce naleznete široký výběr kvalitních produktů za skvělé ceny.

František Fajna | 3. duben 2024

Získejte pozornost a působivý vzhled na Vašich webových stránkách pomocí ikon. Přidáním ikon do designu nejen zvýšíte atraktivitu vašich stránek, ale také usnadníte navigaci pro vaše návštěvníky.