Novinky v Microsoft Teams [prosinec 2023]

Novinky v Microsoft Teams [prosinec 2023]

Vítejte v novinkách v Microsoft Teams za prosinec roku 2023. Společnost Microsoft připravila v prosinci několik nových funkcí a vylepšení, které vám pomohou efektivněji spolupracovat, zefektivnit pracovní postupy a zůstat ve spojení se svým týmem. Čtěte dále a dozvíte se více o nejnovějších aktualizacích a o tom, jaké výhody mohou přinést Vám a Vaší organizaci.

Vlastní pozadí oznámení kanálu

Kanály spojují lidi, obsah a nástroje, aby se na jednom místě kultivovaly znalosti a zlepšovala se týmová práce. Každé oznámení kanálu je stejně důležité jako ostatní, jak tedy zajistit, aby jedno z nich vyniklo? Nyní můžete vytvořit personalizované pozadí oznámení, které využije kreativitu a zapojí týmy novým způsobem.

news-img

Komponenta Loop v kanálech

Zůstaňte v pracovním proudu a udržujte svůj obsah synchronizovaný pomocí komponenty Loop v kanálech Microsoft Teams. Nyní můžete při vytváření příspěvku v kanálu snadno spoluvytvářet a spolupracovat s komponentou Loop, jako jsou tabulky, seznamy, sledování postupu a další.

news-img

Vylepšené vyhledávání

Nyní můžete využívat vylepšené vyhledávání v kanálech a v chatu. V Microsoft Teams naleznete nové vyhledávací tlačítko "najít v kanále", které je integrováno do informačního panelu kanálu. Vyhledávání v konkrétním chatu nebo kanálu zobrazí výsledky v pravém podokně obrazovky. V jediném zobrazení budete moci rychle nahlédnout na výsledky vyhledávání i na rozhraní kanálu nebo chatu.

news-img

Aktualizace aplikace Soubory na aplikaci OneDrive v aplikaci Teams

Aplikace Soubory přístupná z levé strany desktopového klienta Teams je nyní nahrazena za prostředí OneDrive. Díky tomu přináší vylepšení výkonu, více možností zobrazení a nejnovější funkce OneDrive přímo v Microsoft Teams.

Více o této novince se dozvíte v samostatném článku.

news-img

Vyhledávání podle domény

Nové filtry pro vyhledávání v jednotlivých doménách, jako jsou "soubory", "skupinové chaty" nebo "týmy a kanály", vám pomohou zúžit výsledky vyhledávání a rychle objevit hledané informace. Kromě toho můžete nyní zadat jméno zúčastněné strany a pomocí vyhledávání podle domény efektivně vyhledat sdílené soubory a vzájemné skupinové chaty.

Chcete se dozvědět více ?

Kontaktujte naše obchodní oddělení telefonicky 558 644 011 nebo mailem obchod@eabm.cz pro konzultaci a nezávaznou poptávku. Pomůžeme Vám s implementací Microsoft 365, všechno zvládnete s námi. Od analýzy, přes realizaci až po proškolení.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 1. březen 2024

Akční nabídka pro březen 2024.

Petra Pachová | 29. únor 2024

Jedná se o inkoustovou tiskárnu, kde namísto výměny inkoustových kazet se dolévají nádržky lahvičkou s inkoustem.Na našem trhu si můžete vybrat tuto tiskárnu od známých dodavatelů:

František Fajna | 20. únor 2024

Pro polikliniku ve Frýdku-Místku jsme připravili nový moderní redesign webových stránek, který ještě jednodušeji zobrazí všechny potřebné informace o lékařích a zdravotnických službách, které potřebujete najít.