Novinky v Microsoft Teams [prosinec 2023]

Novinky v Microsoft Teams [prosinec 2023]

Vítejte v novinkách v Microsoft Teams za prosinec roku 2023. Společnost Microsoft připravila v prosinci několik nových funkcí a vylepšení, které vám pomohou efektivněji spolupracovat, zefektivnit pracovní postupy a zůstat ve spojení se svým týmem. Čtěte dále a dozvíte se více o nejnovějších aktualizacích a o tom, jaké výhody mohou přinést Vám a Vaší organizaci.

Vlastní pozadí oznámení kanálu

Kanály spojují lidi, obsah a nástroje, aby se na jednom místě kultivovaly znalosti a zlepšovala se týmová práce. Každé oznámení kanálu je stejně důležité jako ostatní, jak tedy zajistit, aby jedno z nich vyniklo? Nyní můžete vytvořit personalizované pozadí oznámení, které využije kreativitu a zapojí týmy novým způsobem.

news-img

Komponenta Loop v kanálech

Zůstaňte v pracovním proudu a udržujte svůj obsah synchronizovaný pomocí komponenty Loop v kanálech Microsoft Teams. Nyní můžete při vytváření příspěvku v kanálu snadno spoluvytvářet a spolupracovat s komponentou Loop, jako jsou tabulky, seznamy, sledování postupu a další.

news-img

Vylepšené vyhledávání

Nyní můžete využívat vylepšené vyhledávání v kanálech a v chatu. V Microsoft Teams naleznete nové vyhledávací tlačítko "najít v kanále", které je integrováno do informačního panelu kanálu. Vyhledávání v konkrétním chatu nebo kanálu zobrazí výsledky v pravém podokně obrazovky. V jediném zobrazení budete moci rychle nahlédnout na výsledky vyhledávání i na rozhraní kanálu nebo chatu.

news-img

Aktualizace aplikace Soubory na aplikaci OneDrive v aplikaci Teams

Aplikace Soubory přístupná z levé strany desktopového klienta Teams je nyní nahrazena za prostředí OneDrive. Díky tomu přináší vylepšení výkonu, více možností zobrazení a nejnovější funkce OneDrive přímo v Microsoft Teams.

Více o této novince se dozvíte v samostatném článku.

news-img

Vyhledávání podle domény

Nové filtry pro vyhledávání v jednotlivých doménách, jako jsou "soubory", "skupinové chaty" nebo "týmy a kanály", vám pomohou zúžit výsledky vyhledávání a rychle objevit hledané informace. Kromě toho můžete nyní zadat jméno zúčastněné strany a pomocí vyhledávání podle domény efektivně vyhledat sdílené soubory a vzájemné skupinové chaty.

Chcete se dozvědět více ?

Kontaktujte naše obchodní oddělení telefonicky 558 644 011 nebo mailem obchod@eabm.cz pro konzultaci a nezávaznou poptávku. Pomůžeme Vám s implementací Microsoft 365, všechno zvládnete s námi. Od analýzy, přes realizaci až po proškolení.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
František Fajna | 14. červen 2024

Microsoft ukončí podporu pro Windows 10 dne 14. října 2025. Po tomto datu již Windows 10 nebude dostávat bezpečnostní aktualizace, ani jiné typy aktualizací nebo technickou podporu od společnosti Microsoft. Toto datum ukončení podpory se týká všech edic Windows 10 (Home, Pro, Enterprise a Education).

Václav Dobiáš | 5. červen 2024

Akční nabídka pro květen 2024.

René Viznar | 4. červen 2024

Setkali jste se se snížením výkonu v počítačových hrách? Počítač je stále více hlučnější? Pozorujete vyšší teploty grafické karty nebo Vám dokonce zamrzá obraz? Pozorujete vyšší teploty grafické karty nebo Vám dokonce zamrzá obraz? Možná jste jenom zanedbali údržbu.