Chytrá domácnost od iGET

Chytrá domácnost od iGET

Společnost iGET je český výrobce a prodejce elektroniky, který se specializuje na produkty v oblasti chytrých domácností, bezpečnosti a komunikace. Nabízí širokou škálu produktů, které usnadňují a zpříjemňují každodenní život lidem.

Jedním z nejvýznamnějších produktů, které iGET nabízí, jsou chytré zásuvky. Tyto zásuvky umožňují ovládání připojených elektronických zařízení z mobilního zařízení nebo tabletu. To znamená, že můžete vzdáleně zapnout nebo vypnout například světla, televizi nebo klimatizaci, a to i když nejste doma. Chytré zásuvky jsou velmi užitečné pro ty, kteří chtějí šetřit energií a zároveň zlepšit svůj životní styl.

Dalším zajímavým produktem jsou bezpečnostní kamery. Tyto kamery umožňují sledovat vaši domácnost z jakéhokoli místa na světě, kde máte přístup k internetu. Kamery jsou vybaveny různými funkcemi, jako jsou noční vidění, detekce pohybu a možnost nahrávání. Tyto funkce pomáhají chránit váš domov a majetek před nežádoucími návštěvníky a zloději.

Vedle bezpečnostních kamer nabízí iGET také bezpečnostní alarmy. Tyto alarmy detekují pohyb a hluk v domě a v případě nebezpečí okamžitě upozorní majitele a příslušné orgány. Alarmy jsou velmi užitečné pro ty, kteří chtějí ochránit svůj domov a majetek.

Dalším produktem, který nabízí iGET, jsou chytré robotické vysavače. Tyto vysavače jsou schopné se samostatně pohybovat po vaší domácnosti a vysávat podlahu. Jsou vybaveny různými funkcemi, jako jsou detekce překážek a čištění podlahy. Chytré robotické vysavače jsou ideální pro ty, kteří chtějí ušetřit čas a zároveň udržovat svůj domov čistý.

Posledním produktem, který nabízí iGET, jsou mobilní telefony a tablety. Tyto produkty jsou navrženy s ohledem na moderní životní styl.

 

Veškeré produkty iGET najdete v naší nabídce.

Kontaktujte nás pro návrh řešení chytré domácnosti s produkty iGet. Kontakt obchod@eabm.cz či telefonicky 777 027 509.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 26. září 2023

Hezké fotky prodávají. Při realizaci www projektů. často řešíme, že klient nemá pěkné fotky nebo jsou v naprosto špatné kvalitě. Samozřejmě, můžeme šáhnout do různých placených i neplacených fotobank, ale nejvíce nás potěší, když dostanete naprosto skvělé fotky. I díky tomu mohl vzniknout další miniweb, který se opravdu povedl právě díky fotkám.

Václav Dobiáš | 3. září 2023

Acer, ve spolupráci s českými školami, pro vás natočil videa ilustrující nasazení Acer Chromebooků ve výuce. Jak se s nimi pracuje studentům i učitelům? Jaká zařízení se osvědčila a proč si vybrali právě Chromebooky Acer? To vše dozvíte z následujících videí.

Václav Dobiáš | 30. srpen 2023

TravelMate řady P je tenký a lehký pracovní notebook pro profesionály na cestách. Je vybaven technologií Intel vPro® s platformou Intel® Evo™, díky čemuž zajišťuje rychlý výkon s nízkou spotřebou energie za účelem delší výdrže baterie, takže vám poskytne možnost bezproblémové a bezpečné hybridní práce, ať už jste kdekoli.