Chytrá domácnost od iGET

Chytrá domácnost od iGET

Společnost iGET je český výrobce a prodejce elektroniky, který se specializuje na produkty v oblasti chytrých domácností, bezpečnosti a komunikace. Nabízí širokou škálu produktů, které usnadňují a zpříjemňují každodenní život lidem.

Jedním z nejvýznamnějších produktů, které iGET nabízí, jsou chytré zásuvky. Tyto zásuvky umožňují ovládání připojených elektronických zařízení z mobilního zařízení nebo tabletu. To znamená, že můžete vzdáleně zapnout nebo vypnout například světla, televizi nebo klimatizaci, a to i když nejste doma. Chytré zásuvky jsou velmi užitečné pro ty, kteří chtějí šetřit energií a zároveň zlepšit svůj životní styl.

Dalším zajímavým produktem jsou bezpečnostní kamery. Tyto kamery umožňují sledovat vaši domácnost z jakéhokoli místa na světě, kde máte přístup k internetu. Kamery jsou vybaveny různými funkcemi, jako jsou noční vidění, detekce pohybu a možnost nahrávání. Tyto funkce pomáhají chránit váš domov a majetek před nežádoucími návštěvníky a zloději.

Vedle bezpečnostních kamer nabízí iGET také bezpečnostní alarmy. Tyto alarmy detekují pohyb a hluk v domě a v případě nebezpečí okamžitě upozorní majitele a příslušné orgány. Alarmy jsou velmi užitečné pro ty, kteří chtějí ochránit svůj domov a majetek.

Dalším produktem, který nabízí iGET, jsou chytré robotické vysavače. Tyto vysavače jsou schopné se samostatně pohybovat po vaší domácnosti a vysávat podlahu. Jsou vybaveny různými funkcemi, jako jsou detekce překážek a čištění podlahy. Chytré robotické vysavače jsou ideální pro ty, kteří chtějí ušetřit čas a zároveň udržovat svůj domov čistý.

Posledním produktem, který nabízí iGET, jsou mobilní telefony a tablety. Tyto produkty jsou navrženy s ohledem na moderní životní styl.

 

Veškeré produkty iGET najdete v naší nabídce.

Kontaktujte nás pro návrh řešení chytré domácnosti s produkty iGet. Kontakt obchod@eabm.cz či telefonicky 777 027 509.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
František Fajna | 8. červenec 2024

S příchodem letních měsíců se zvýšenými teplotami přichází také potřeba odborné péče o vaše elektronické zařízení. Prach, který se během roku hromadí uvnitř Vašeho notebooku či počítače, může zhoršit chování Vašeho zařízení.

František Fajna | 27. červen 2024

Akční nabídka pro květen 2024.

František Fajna | 26. červen 2024

Když aktualizujete nebo zrušíte položku schůzky na ploše aplikace Outlook, zobrazí se chyba konfliktu. „Jedna nebo více položek ve složce, kterou jste synchronizovali, se neshoduje"