MS TEAMS - Platnost vaší zkušební verze končí

MS TEAMS - Platnost vaší zkušební verze končí

Platnost vaší zkušební verze končí – Microsoft Teams Exploratory Trial

pokud chcete dál používat svůj produkt, kupte si předplatné. Vaše zkušební verze se odstraní například sobota 14. ledna 2023. Pokud chcete produkty dál používat, kupte si placené předplatné v Centru pro správu Microsoftu 365.


 

Pokud obdržíte uvedený mail od společnosti Microsoft, tak je to jen z důvodu ukončení zkušební verze Microsoft Teams. Microsoft začal nabízet od počátku roku 2020 v souvislosti s pandemií COVID-19 „neomezenou“ zkušební verzi Microsoft Teams Exploratory. Zkušební verze měla platnost rok, ale bylo možné její platnost prodloužit.

Nyní však již tyto zkušební verze nelze prodlužovat. Pokud budete používat tento plán i nadále, k uvedenému datu se automaticky deaktivuje a přestanou fungovat všechny s ním spojené služby (přepne se do režimu pouze pro čtení). Od okamžiku deaktivace, budete mít měsíc na to, abyste si buď přesunuli data jinam, nebo změnili cenový plán na jiný a pokračovali v užívání služeb Microsoft 365.

 

ms team exploratory

kliknutím zvětšíte

Chcete nadále plně používat Microsoft Teams?

Pokud budete chtít službu nadále používat a poradit jakou službu si vybrat nebo zajistit nasazení aplikace TEAMS ve vaší společnosti jako centrální informační místo kontaktujte naše obchodní oddělení na 558 644 011 nebo obchod@eabm.cz.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
René Viznar | 29. leden 2023

Prosákly specifikace 4nm grafik Ada, které Nvidia chystá pro herní notebooky. Přes pokroky v efektivitě budou zase o něco hřejivější a žravější.

Tomáš Musil | 22. leden 2023

Platnost vaší zkušební verze končí – Microsoft Teams Exploratory Trial

Václav Dobiáš | 15. leden 2023

Akční nabídka pro leden a únor 2023.