Multitasking s aplikací Outlook v novém postranním panelu prohlížeče Microsoft Edge

Multitasking s aplikací Outlook v novém postranním panelu prohlížeče Microsoft Edge

Internetový prohlížeč se stal místem, kde se v dnešní době soustředí veškerá naše práce. Na internetu je ale možné jednoduše ztratit soustředění a začít se věnovat něčemu jinému. Microsoft se proto rozhodl vylepšit prostředí Microsft Edge tak, aby zvýšil naši produktivitu.

Týmy aplikací Microsoft Edge a Outlook se spojili, aby pomohli zvýšit produktivitu a soustředěním na práci. Do prohlížeče Microsoft Edge přidali postranní panel s integrovaným Microsoft Outlook. Můžete tak jednoduše přistupovat nejen k Vašim e-mailům, ale i kalendáři, kontaktům a úkolům aniž byste museli přecházet mezi kartami prohlížeče.

edge multitasking detail

Aktuálně je tato funkce omezena pouze na osobní účty Microsoft 365, Microsoft však již nyní pracuje na podpoře pracovních i školních účtů. Až v poté se postranní panel s Outlookem a soubory na Microsoft 365, stane skvělým nástrojem ve firemním i školním prostředí, který si určitě spousta uživatelů velice oblíbí.

Nyní je ale potřeba vyčkat.

 

Kromě Outlooku najdete v postranním panelu:

  • Rychlý přístup k Vašim souborům v Microsoft 365
  • Praktické nástroje jako je kalkulačka, překladač či test rychlosti internetu
  • Vyhledávání (bohužel pomocí Microsoft Bing)
  • Hry a nakupování
  • Další aplikace lze očekávat
Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Tomáš Musil | 26. březen 2023

Poměrně často řešíme u uživatelů hlášení v PDF dokumentu o neplatnosti elektronického podpisu. Ve skutečnosti se však jedná o chybu, kterou lze snadno vyřešit.

Václav Dobiáš | 12. březen 2023

Tento měsíc se Microsoft věnoval více Microsoft Teams Premium, který přináší nové funkce umělé inteligence zabudované přímo do aplikace Teams. Kromě Teams Premium bylo vydáno několik dalších skvělých aktualizací, o tom se však dočtete v samostatném článku.

Václav Dobiáš | 12. březen 2023

Microsoft se v únoru věnoval primárně vylepšení Microsoft Teams Premium, do kterého přidal spoustu nových funkcí. Nezapomněl samozřejmě i na klasickou verzi Microsoft Teams. Podívejte se na novinky, které si pro nás Microsoft připravil.