Výpadek služeb

Výpadek služeb

Včera odpoledne 18.2.2022 bohužel došlo na jednom z našich hlavních uzlu ke zcizení aktivních prvků neznámým pachatelem.

Díky tomu došlo k narušení celé naší sítě a výpadku Internetových, monitorovacích a dohledových služeb. Problém byl našimi techniky ihned řešen po došetření Policií ČR a ve večerních hodinách naše služby zprovozněny v provizorním řešení. Dnes v 11:30 bylo již vše obnoveno do 100% stavu před krádeží našich prvků.

Za způsobené problémy se omlouváme a věříme, že se pachatel najde.

Děkujeme za pochopení.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 12. březen 2023

Tento měsíc se Microsoft věnoval více Microsoft Teams Premium, který přináší nové funkce umělé inteligence zabudované přímo do aplikace Teams. Kromě Teams Premium bylo vydáno několik dalších skvělých aktualizací, o tom se však dočtete v samostatném článku.

Václav Dobiáš | 12. březen 2023

Microsoft se v únoru věnoval primárně vylepšení Microsoft Teams Premium, do kterého přidal spoustu nových funkcí. Nezapomněl samozřejmě i na klasickou verzi Microsoft Teams. Podívejte se na novinky, které si pro nás Microsoft připravil.

Václav Dobiáš | 5. březen 2023

Microsoft zpřístupňuje Microsoft Teams Premium pro komerční zákazníky prostřednictvím centra správy Microsoft 365. Funkce v rámci této nabídky se začaly zavádět letos v prosinci a budou nadále pokračovat.