Microsoft Teams – jak efektivně pracovat v týmu nebo učit ONLINE

Microsoft Teams – jak efektivně pracovat v týmu nebo učit ONLINE

Všichni známe a dlouhodobě používáme aplikaci Skype, určený jak pro soukromou, tak firemní komunikaci. Společnost Microsoft ovšem aplikaci Skype postupně nahrazuje novou a skvělou aplikací Microsoft Teams, která přináší spoustu dalších funkcí a nástrojů, jež zvýší efektivitu Vašeho firemního týmu. Pozvěte všechny spolupracovníky nebo žáky na chat, schůzku nebo hovor a spolupracujte prostřednictvím jediného místa bez ohledu na to, kde právě jste. Aplikaci je možné používat zdarma nebo společně s produkty Microsoft 365, kdy získáte další výhody společné práce. Aplikace je také skvělá a velmi jednoduchá pro online výuku ve školách.

 • Chatujte odkudkoli
  Podělte se o své názory a vyjádřete svou osobnost. Posílejte GIFy, nálepky a emoji ve skupinových chatech i individuálních konverzacích.
 • Sejděte se, ať jste kdekoli
  Stisknutím jednoho tlačítka okamžitě přejdete ze skupinového chatu do videokonference. Ať už má tým 10, nebo 10 000 členů, může se sejít na jednom místě, a to bez ohledu na to, z kolika míst se připojí.
 • Volejte odkudkoli
  Už nebudete muset vykřikovat: „Kdo nám tady přibyl?“ Eliminujte stres při konferenčních hovorech díky volání přes MS Teams a funkcím Telefonní systém, Volací plán nebo Přímé směrování.
 • Spolupracujte odkudkoli
  Už nikdy se nebudete muset pouštět do horečnatého vyhledávání souborů. V MS Teams můžete v reálném čase otevírat, sdílet a upravovat dokumenty z Wordu, Excelu, i z Powerpointu.
 • Online schůzky
  Pořádejte audiokonference, videokonference a webové konference s kýmkoli. Získejte funkce, jako je podpora plánování, pořizování poznámek ze schůzek, sdílení obrazovky, nahrávání schůzek a zasílání rychlých zpráv.
 • Živé události
  Jakákoli setkání můžete pořádat jako živé události – velké schůzky, webináře, celofiremní akce a prezentace, na které můžete pozvat až 10 000 účastníků z vaší organizace i mimo ni – pomocí funkce pro živé události v Teams.
 • Audiokonference
  Umožněte uživatelům připojovat se ke schůzkám na cestách pomocí globálního čísla pro vytáčené připojení nebo se navzájem přímo kontaktovat. Potřebují k tomu jenom mobilní zařízení a Teams.

 

Klíčové rozdíly mezi placenou verzí a verzí zadarmo 

 Microsoft Teams zdarmaMicrosoft Teams
Vlastnosti    
Maximální počet členů 500 000 za organizaci Potenciálně neomezeno s podnikovou licencí
Úložiště souborů 2 GB/uživatel a 10 GB sdíleného úložiště 1 TB/uživatel
Přístup pro hosty
zaškrtnutí
zaškrtnutí
1:1 a seskupení online audio a video hovorů
zaškrtnutí
zaškrtnutí
Schůzky kanálu
zaškrtnutí
zaškrtnutí
Sdílení obrazovky
zaškrtnutí
zaškrtnutí
Plánované schůzky
zaškrtnutí
zaškrtnutí
Záznam schůzky  
zaškrtnutí
K dispozici v Microsoft Streamu
Telefonní hovory a audiokonference  
zaškrtnutí
Správa    
Nástroje pro správu uživatelů a aplikací  
zaškrtnutí
Sestavy využívání služeb Microsoft 365  
zaškrtnutí
Smlouva SLA s 99,9% finanční dostupností  
zaškrtnutí
Konfigurovatelné uživatelské nastavení a zásady  
zaškrtnutí

 

Jak pracovat s Microsoft Teams z pohledu zaměstnance

Jak pracovat s Microsoft Teams z pohledu učitele

 

Microsoft Teams můžete stahovat zde:
https://www.microsoft.com/cs-cz/microsoft-365/microsoft-teams/group-chat-software

 

Spojte síly s našimi experty, Microsoft Teams a dosáhněte na vyšší příčky.

Poradíme Vám s nasazením, používáním a případně i licencováním. Kontaktujte nás na 777 027 509 nebo emailem na obchod@eabm.cz

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
František Fajna | 8. červenec 2024

S příchodem letních měsíců se zvýšenými teplotami přichází také potřeba odborné péče o vaše elektronické zařízení. Prach, který se během roku hromadí uvnitř Vašeho notebooku či počítače, může zhoršit chování Vašeho zařízení.

František Fajna | 27. červen 2024

Akční nabídka pro květen 2024.

František Fajna | 26. červen 2024

Když aktualizujete nebo zrušíte položku schůzky na ploše aplikace Outlook, zobrazí se chyba konfliktu. „Jedna nebo více položek ve složce, kterou jste synchronizovali, se neshoduje"