CORONA WEB – využijte efektivně čas strávený v karanténě a pořiďte si od nás nové stránky nebo e-shop

CORONA WEB – využijte efektivně čas strávený v karanténě a pořiďte si od nás nové stránky nebo e-shop

Využijte naší mimořádné nabídky CORONA WEB, díky které můžete získat moderní, plně responzivní stránky na splátky. Zaplatíte jen 12 x 990 Kč bez DPH a stránky jsou úplně Vaše. Pak už jen hradíte běžný hostingový provoz ve výši 84 Kč bez DPH měsíčně. A to není vše, vzhledem k aktuální všeobecně tíživé situaci začnete platit až po třech měsících od předání stránek.

A co od nás vše v rámci balíčku CORONA WEB dostanete?

  1. Plný moderní redakční CMS systém bez omezení
  2. Základní grafický návrh stránek
  3. Základní plnění obsahu o velikosti 5 normostran
  4. Umístění na našich serverech v datovém centru
  5. Dvouhodinové zaškolení pro Vaši následnou plnou správu

Mrkněte na poslední realizace odpovídající tomuto balíčku, které naše společnost tvořila:

S tvorbou internetových stránek máme bohaté zkušenosti a s našimi projekty jste se zcela jistě již na internetu setkali. Mezi naše reference patří např.:

CHCI VLASTNÍ WEB NA SPLÁTKY

Proč si vybrat nás?

Naše společnost dlouhodobě působí ve Frýdku-Místku jako komplexní poskytovatel v oblasti IT služeb. Kromě dlouhodobě nabízených produktů v oblasti servisu IT, prodeje hardware a software, pravidelného servisu a monitoringu nabízíme již více jak 10 let profesionální tvorbu www stránek. Za tuto dobu jsme vytvořili nespočet krásných a praktických stránek. Podívejte se do našich referencí, které obsahují pouze část naší práce. Dnes naše společnost disponuje vlastními specialisty v oblasti UX Designu, SEO a SEM marketingu, copywritingu, mobilních aplikací a programování.

Mluvíme jazykem, kterému nerozumíte?

Nebojte se, chápeme Vás a vše Vám vysvětlíme. Spojí se s vámi náš konzultant a vše podrobně vysvětlí. Následně Vám zašleme kompletní plán projektu včetně cílů a rizik s cenovou nabídkou.

V případě větších projektů pak doporučujeme od našeho UX designéra provedení návrh Wireframe, tak, aby Vaše stránky přinášely uživatelský prožitek a byly praktické pro používání. Na základě Wireframe navrhneme grafiku a po společném odsouhlasení se začne realizovat plně administrovatelný web. Ten je kromě počítačů optimalizovaný i pro všechny druhy mobilních zařízení.

Po vytvoření stránek přichází na řadu plnění obsahu, se kterým Vám pomůže náš copywriter. Ten texty upraví do čtivé formy a přizpůsobí je pro vyhledávače, aby Vaše stránky byly co nejlépe dohledatelné. Těmito kroky pak pozvolně přecházíme do dlouhodobé spolupráce s našimi specialisty v oblasti internetového a sociálního marketingu, kteří neustále sledují a uplatňují trendy v oblastech SEO a SEM.

Pracovníci našeho internetového střediska Vám rádi vyrobí Váš vlastní e-shop, www stránky nebo mobilní aplikaci. Každý projekt je pro nás nová výzva, kde uplatňujeme svou kreativitu, zkušenosti a profesionalitu.

 

Nezávazná poptávka

Kontaktujte naše obchodní oddělení pro nezávaznou konzultaci a nabídku telefonicky 558 644 011 nebo mailem obchod@eabm.cz

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Mynář Petr | 5. duben 2021

Přinášíme Vám ekonomicky zajímavý a chytrý systém se spoustou individuálních doplňků pro Vaše řešení zabezpečení bytu, domu, garáže, chaty, skladu, malé firmy apod. Technologie od společnosti iGET SECURITY M3B je víceúčelový bezdrátový GSM alarm, detektor na dveře a okna, detektor pohybu, siréna 110 dB. Zařízení je ovladatelné z aplikace iGET ALARM, která je v českém jazyce pro Android a iOS. Alarm při poplachu telefonuje nebo odesílá SMS.

Václav Dobiáš | 28. březen 2021

Na na 31. března připadá světový den zálohování. Už jste si zazálohovali soubory? Pokud ne, nevěšte hlavu – pomůžeme vám s tím.

Mynář Petr | 23. březen 2021

Tatam je doba, kdy vodní chlazení počítače bylo složité a finančně téměř nedostupné. Zároveň díky dnešním výkonným grafickým kartám je nutné se stále více zabývat výkonným chlazením celého systému.