Pořiďte si chytrou UPS

Pořiďte si chytrou UPS

Při dnešních nárocích na funkčnost techniky je dobré mít i dokonalý přehled o stavu záložních zdrojů včetně informací o výpadcích napájení, zejména pokud jsou na záložních zařízeních připojena důležitá zařízení jako vzduchotechnika, kogenerace apod.

Přední výrobce záložních zdrojů UPS, společnost APC nabízí u vybraných modelů funkcionalitu SmartConnect díky čemuž získáte:

  • jednoduchý monitoring a konfiguraci odkudkoliv přes mobilní aplikaci nebo prohlížeč
  • možnost nastavení upozornění přes aplikaci nebo pomocí e-mailu
  • efektivní správa více takových UPS z jednoho místa

Díky funkce SmartConnect si tak můžete být jisti, že informace o výpadku dostanete včas a neohrozí se chod Vaší činnosti.

 

Pomůžeme Vám s výběrem UPS

Řešíte problémy s výpadky napájení nebo chcete mít dokonalý přehled o zařízeních ve Vaší správě? Kontaktujte nás pro návrh nejlepšího technického řešení emailem na info@eabm.cz či telefonicky na 777 027 509.

Sdílet článek:
Autor:
Pavel Petr Vráblík

SW konzultant / pracovník dohledového centra

 vrablik.pavel@eabm.cz
 +420 770 144 212

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 20. leden 2020

Akční nabídka pro leden - únor 2020.

Václav Dobiáš | 12. leden 2020

Být osloveni americkým klientem je pro nás vždy čest. Proto jsme velice rádi, že jsme se mohli podílet na internetové prezentaci www.revoxy8.cz, na které jsou prezentovány a nabízeny jako první v ČR lehké hyperbarické komory.

Václav Dobiáš | 8. leden 2020

O ukončení podpory Windows 7 ze strany Microsoftu jsme Vás aktivně informovali již od září loňského roku. Nyní je již však nutné začít aktivně řešit, co si s Windows 7 počít, jelikož bez bezpečnostních aktualizací se vystavujete nemalým bezpečnostním hrozbám, jež Vám mohou způsobit obrovské problémy a ztráty.