Pořiďte si chytrou UPS

Pořiďte si chytrou UPS

Při dnešních nárocích na funkčnost techniky je dobré mít i dokonalý přehled o stavu záložních zdrojů včetně informací o výpadcích napájení, zejména pokud jsou na záložních zařízeních připojena důležitá zařízení jako vzduchotechnika, kogenerace apod.

Přední výrobce záložních zdrojů UPS, společnost APC nabízí u vybraných modelů funkcionalitu SmartConnect díky čemuž získáte:

  • jednoduchý monitoring a konfiguraci odkudkoliv přes mobilní aplikaci nebo prohlížeč
  • možnost nastavení upozornění přes aplikaci nebo pomocí e-mailu
  • efektivní správa více takových UPS z jednoho místa

Díky funkce SmartConnect si tak můžete být jisti, že informace o výpadku dostanete včas a neohrozí se chod Vaší činnosti.

 

Pomůžeme Vám s výběrem UPS

Řešíte problémy s výpadky napájení nebo chcete mít dokonalý přehled o zařízeních ve Vaší správě? Kontaktujte nás pro návrh nejlepšího technického řešení emailem na info@eabm.cz či telefonicky na 777 027 509.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Petra Pachová | 5. únor 2023

Hledáte notebook na práci, pro děti do školy či počítač pro celou rodinu? U nás si rozhodně vyberete z širokého sortimentu kvalitního a ověřeného zboží za super ceny.

René Viznar | 29. leden 2023

Prosákly specifikace 4nm grafik Ada, které Nvidia chystá pro herní notebooky. Přes pokroky v efektivitě budou zase o něco hřejivější a žravější.

Tomáš Musil | 22. leden 2023

Platnost vaší zkušební verze končí – Microsoft Teams Exploratory Trial