Pořiďte si chytrou UPS

Pořiďte si chytrou UPS

Při dnešních nárocích na funkčnost techniky je dobré mít i dokonalý přehled o stavu záložních zdrojů včetně informací o výpadcích napájení, zejména pokud jsou na záložních zařízeních připojena důležitá zařízení jako vzduchotechnika, kogenerace apod.

Přední výrobce záložních zdrojů UPS, společnost APC nabízí u vybraných modelů funkcionalitu SmartConnect díky čemuž získáte:

  • jednoduchý monitoring a konfiguraci odkudkoliv přes mobilní aplikaci nebo prohlížeč
  • možnost nastavení upozornění přes aplikaci nebo pomocí e-mailu
  • efektivní správa více takových UPS z jednoho místa

Díky funkce SmartConnect si tak můžete být jisti, že informace o výpadku dostanete včas a neohrozí se chod Vaší činnosti.

 

Pomůžeme Vám s výběrem UPS

Řešíte problémy s výpadky napájení nebo chcete mít dokonalý přehled o zařízeních ve Vaší správě? Kontaktujte nás pro návrh nejlepšího technického řešení emailem na info@eabm.cz či telefonicky na 777 027 509.

Sdílet článek:
Autor:
Pavel Petr Vráblík

SW konzultant / pracovník dohledového centra

 vrablik.pavel@eabm.cz
 +420 770 144 212

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 13. srpen 2020

Akční nabídka pro měsíc leden - únor.

Václav Dobiáš | 14. leden 2021

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili první skládací počítač na světě ThinkPad X1 Fold, který získal 43 ocenění CES awards. Ve společnosti eD system nabízíme i ThinkPad X1 Fold s LTE (slotem na datovou SIM kartu).

Václav Dobiáš | 12. leden 2021

Tento rok jsme aktivně pracovali na nové internetové prezentaci pro strojírenskou společnost Lakum, která již nyní patří mezi jedny z nejhezčích webů, který jsme realizovali.