Frýdek-Místek na kole

Frýdek-Místek na kole

I tento rok se bude konat cyklistická akce “Frýdek-Místek na kole” pořádaná Turistickým informačním centrem a i letos jsme se podíleli na webu pro tuto akci.

fmnakole

Frýdek-Místek na kole

proběhne 19. 5. od 10 hodin na přehradě Olešná. Připraven je bohatý program jak pro cyklisty, tak pro jejich fanoušky. Je připraveno několik tras, včetně trasy pro nejmladší účastníky a tak se může zúčastnit opravdu každý.

Veškeré informace naleznete na adrese www.fmnakole.cz

Web

My v eABM jsme pro tuto akci připravili web, který je kompletně propojen s hlavní prezentací visitfm.cz. Administrátoři se tak nemusí přihlašovat do dalších webů a ušetří tak nemalé množství času.

Grafickou část pak navrhoval grafik Turistického informačního centra.

 

eABM přeje všem účastníkům hodně štěstí při závodě.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
František Fajna | 16. duben 2024

Potřebujete nový web? Váš starý web už je přeci jen příliš starý? Neumí to, co aktuálně potřebujete? Nefunguje vám komunikace s dodavatelem původního webu a chcete to změnit?

František Fajna | 9. duben 2024

Potřebujete notebook pro práci, školní počítač pro děti nebo zařízení pro celou rodinu? V naší nabídce naleznete široký výběr kvalitních produktů za skvělé ceny.

František Fajna | 3. duben 2024

Získejte pozornost a působivý vzhled na Vašich webových stránkách pomocí ikon. Přidáním ikon do designu nejen zvýšíte atraktivitu vašich stránek, ale také usnadníte navigaci pro vaše návštěvníky.