Renovace tonerů se vyplatí

Renovace tonerů se vyplatí

Stále nevíte, zda se vyplatí zakoupit si renovovaný toner? Co znamená renovace?

pexels photo 85689

Co je alternativní kazeta a jak probíhá její výroba?

Alternativní (kompatibilní) tisková kazeta je nová vyrobená kazeta, která má veškeré komponenty nové a nepoužité. Jediné, co není zcela nové, je tzv. "tělo" kazety (plastový obal).

Nicméně i tento díl je podroben přísné kontrole při výběru vhodnosti použitelnosti. Tyto kazety vyčistíme, zkontrolujeme a poté osadíme výhradně novými komponenty. Následně každá kazeta, která opouští výrobu, je otestována a následně zajištěna sealem a čipem. Na expedici se poté kazeta polepí příslušnými polepkami, vloží do vzduchem plněného ochranného obalu a nakonec zabalí do krabice. Takto připravená tisková kazeta je připravena k expedici.

Co je renovace tiskové kazety a jak probíhá její renovace?

Renovace tiskové kazety probíhá dvojím způsobem. Buď od zákazníka vyzvedneme prázdnou vypsanou kazetu, nebo pro renovaci použijeme kazetu z našich skladových zásob. Samotná renovace tiskové kazety začíná rozebráním a vyčištěním dle technologického postupu, kde vyškolený technik posoudí, které komponenty je potřeba vyměnit a které mohou být opakovaně použity. Po zrenovování je kazeta odevzdána na nezávislé otestování a dále je postup stejný jako u alternativní kazety.

Jaký je rozdíl mezi alternativní a renovovanou kazetou?

Hlavním rozdílem mezi oběma kazetami, je to, že u alternativní kazety se jedná o 100% nový výrobek.

Renovováním nebo zakoupením alternativní kazety nejen ušetříte peníze za dražší originály, ale také podpoříte ekologii.

Naše dodávky je možno realizovat v režimu tzv. "Náhradního plnění" dle zákona o zaměstnanosti č.435/2004sb. na základě vzájemné dohody.

U všech kazet garantujeme stejnou výtěžnost (počet vytištěných stran) jako u kazet originálních. Výtěžnost kazet se testuje dle principů a normy ISO/IEC 19752.

Součástí záruky za tiskové kazety je převzetí veškerých platných záručních podmínek za tiskárny a kopírky našich obchodních partnerů, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení.

Na dodávaný spotřební materiál poskytujeme následující záruky:

  • 24 měsíců na originální kazety
  • 36 měsíců na renovované kazety
  • 48 měsíců na kompatibilní kazety
  • doživotní záruku na mechanické části kazety

 

Kontaktujte nás nebo rovnou navštivte náš showroom. Při stálých odběrech poskytujeme bonusový program nebo množstevní slevy. Těšíme se na spolupráci.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Mynář Petr | 5. duben 2021

Přinášíme Vám ekonomicky zajímavý a chytrý systém se spoustou individuálních doplňků pro Vaše řešení zabezpečení bytu, domu, garáže, chaty, skladu, malé firmy apod. Technologie od společnosti iGET SECURITY M3B je víceúčelový bezdrátový GSM alarm, detektor na dveře a okna, detektor pohybu, siréna 110 dB. Zařízení je ovladatelné z aplikace iGET ALARM, která je v českém jazyce pro Android a iOS. Alarm při poplachu telefonuje nebo odesílá SMS.

Václav Dobiáš | 28. březen 2021

Na na 31. března připadá světový den zálohování. Už jste si zazálohovali soubory? Pokud ne, nevěšte hlavu – pomůžeme vám s tím.

Mynář Petr | 23. březen 2021

Tatam je doba, kdy vodní chlazení počítače bylo složité a finančně téměř nedostupné. Zároveň díky dnešním výkonným grafickým kartám je nutné se stále více zabývat výkonným chlazením celého systému.