Chyba jazyka v Outlook 2007 a 2010 - Opraveno

Chyba jazyka v Outlook 2007 a 2010 - Opraveno

Čtrnáctého září jsme Vás informovali o chybě v aktualizaci Outlooku 2007, který se sám přepnul do švédštiny. Aktuálně by již chyba měla být opravena.

Chyba v Outlook 2007 a Oulook 2010

Jak se ukázalo, chyba se nedotkla pouze Outlooku 2007 ale i v Outlooku 2010. V obou případech se po aktualizaci rozhraní přeplo do švédštiny.  Chyba se předeším dotkla mnoha dalších, nejen českých uživatelů.

Oprava

Microsoft vydal opravnou aktualizaci KB 4011110, která chybu s přepnutím jazykového balíčku již vyřešila.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Lukáš Honus | 14. červen 2026

Organizace dnes používají více zařízení než kdy dříve — notebooky, telefony, tablety i specializované terminály. Aby tato zařízení skutečně podporovala práci, je potřeba zajistit jejich správu, bezpečnost a jednotné nastavení. Moderní správa zařízení už dávno není o manuální instalaci aplikací nebo fyzickém nastavování každého zařízení zvlášť. 

Václav Dobiáš | 7. červen 2026

Květnové novinky v Microsoft Teams přinášejí další várku vylepšení, ve kterých hraje hlavní roli umělá inteligence, agenti a nové nástroje pro vývojáře. Nejde ale jen o technologické vychytávky pro IT nadšence. Microsoft přidává také řadu praktických funkcí, které mohou zjednodušit každodenní komunikaci, zpřehlednit spolupráci a zefektivnit týmovou práci napříč firmou.

Václav Dobiáš | 31. květen 2026

Microsoft právě přináší do Microsoft Teams novou zkušenost s komunitami – integraci známou z Viva Engage přímo do Teams, která je nyní dostupná v public preview. To znamená, že komunita a firemní dialog už nejsou někde jinde, ale fungují přímo tam, kde lidé denně pracují se svými chaty, kanály i schůzkami.