2020 - konec Flashe v prohlížečích

2020 - konec Flashe v prohlížečích

Společnost ADOBE oznámila na svém blogu plán ukončení podpory Adobe Flash v internetových prohlížečích do roku 2020.

flash 2020

K tomuto kroku došla po dohodě nejen s výrobci internetových prohlížečů - dohoda proběhla společně s Googlem, Microsoftem, Mozillou, Applem ale i Facebookem. Jednotlivé internetové prohlížeče již sestavují plán ukončení podpory Flash pluginu.

Flash je mrtev ať žije HTML5

Pro podporu Flashe již dnes není žádný důvod. Flash lze plně nahradit HTML5, které nedávno získalo podporu DRM (více zde).

 

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 26. září 2023

Hezké fotky prodávají. Při realizaci www projektů. často řešíme, že klient nemá pěkné fotky nebo jsou v naprosto špatné kvalitě. Samozřejmě, můžeme šáhnout do různých placených i neplacených fotobank, ale nejvíce nás potěší, když dostanete naprosto skvělé fotky. I díky tomu mohl vzniknout další miniweb, který se opravdu povedl právě díky fotkám.

Václav Dobiáš | 3. září 2023

Acer, ve spolupráci s českými školami, pro vás natočil videa ilustrující nasazení Acer Chromebooků ve výuce. Jak se s nimi pracuje studentům i učitelům? Jaká zařízení se osvědčila a proč si vybrali právě Chromebooky Acer? To vše dozvíte z následujících videí.

Václav Dobiáš | 30. srpen 2023

TravelMate řady P je tenký a lehký pracovní notebook pro profesionály na cestách. Je vybaven technologií Intel vPro® s platformou Intel® Evo™, díky čemuž zajišťuje rychlý výkon s nízkou spotřebou energie za účelem delší výdrže baterie, takže vám poskytne možnost bezproblémové a bezpečné hybridní práce, ať už jste kdekoli.