eABM - partner projektu "Každá ovečka se počítá"

eABM - partner projektu "Každá ovečka se počítá"

Společnost eABM je partnerem 2. ročníku charitativní akce "Každá ovečka se počítá", kterou pořádá společnost Sepetná. Také Vy můžete  tento projekt podpořit. 

Jak podpořit tento charitativní projekt:

  1. vyrobte vlastnoručně ovečku a darujte ji do salaše
  2. hlasujte pro jednotlivé výtvory
  3. upte si některou z vlastnoručně vyrobených oveček
  4. propagujte tento projekt

Pravidla

 

Veškerý výtěžek z prodeje je věnován Aleši Křemkovi a jeho kamarádům z denního stacionáře Handicap centra Školy života Frýdek-Místek.

Společnost eABM zajišťuje pro tento projekt soutěžní aplikaci, její správu a support.

Více o projektu se dozvíte na stránkách soutez.sepetna.cz

 

Fotosoutěž

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
František Fajna | 24. květen 2026

Windows 11 je aktuální operační systém společnosti Microsoft, který přináší moderní prostředí, pohodlnější práci s okny, lepší podporu nového hardwaru a důraz na bezpečnost. Při nákupu nového počítače nebo licence se ale často objeví otázka: stačí Windows 11 Home, nebo má smysl připlatit za Windows 11 Pro?

Václav Dobiáš | 17. květen 2026

Microsoft Viva Engage je firemní sociální platforma pro zaměstnance, která navazuje na dřívější Yammer a rozšiřuje tradiční komunikaci Teams o hloubku, kontext a kulturní propojení celé organizace. Je to místo, kde kolegové mohou sdílet zkušenosti, příběhy, nápady, klást otázky a společně budovat znalosti napříč odděleními, projekty i geografickými hranicemi. 

František Fajna | 11. květen 2026

Akční nabídka pro květen 2026.