Vostrá tvář nových desktopů 3x50

Vostrá tvář nových desktopů 3x50

Využijte cenově výhodného nákupu desktopových sestav Vostro 3250 v provedení Small Form Factor a mini tower Vostro 3650 – hodí se pro práci i zábavu. Na všechny sestavy platí tříletá záruka Next Business Day.

Vostro 3650

Vostro 3650 3250Šetří prostor bez omezení výkonu.

Získejte zpět téměř polovinu místa na pracovním stole díky počítači Vostro v provedení mini-tower. Díky našemu revolučnímu designu neztratíte výkon, funkce ani spolehlivost. Prošel špičkovým testováním kvality, můžete si tedy být jisti, že je dobře vybaven pro dlouhodobé používání ve vaší firmě.

Vysoký výkon a úspornost – vybavte svou firmu a svou práci výkonem nejnovějších procesorů Intel® a až 16 GB vysokorychlostní paměti RAM. Vše potřebné budete mít stále po ruce – desktop je vybaven až 2TB pevným diskem, podporuje až 6TB pevný disk. Mezi další pozitiva patří škálovatelnost, snadný multitasking, podpora více displejů, nový ventilační systém i filtr redukující prach.

Windows 10 Pro – nejlepší kombinace funkcí systému Windows, které znáte, a nových vylepšení, která si zamilujete. Nyní si můžete zakoupit vybrané konfigurace nebo zdarma upgradovat na všech počítačích Dell.

Vostro 3250

Kompaktní a vybavený funkcemi.

Je nabitý výkonem, ale nový ventilační systém udrží váš systém chladný. Pracujte celý den rychle a pohodlně díky nejnovějším procesorům Intel® a až 8 GB vysokorychlostní paměti RAM, které poskytují vysoký výkon a spolehlivou výkonnost. Díky integrované technologii WiFi nebo gigabitovému ethernetovému připojení budete stále ve spojení pro přenos důležitých podnikových dat.

Rychlejší multitasking – spouštějte více aplikací rychleji a užijte si ostrý a kvalitní obraz všech aplikací od tabulek aplikace Excel až po úpravy videa díky až 2GB volitelné samostatné grafické kartě. S velkým úložným prostorem (až 2TB pevný disk) můžete bez obav z nedostatku místa ukládat a přistupovat k prezentacím, dokumentům a médiím.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Petra Pachová | 5. únor 2023

Hledáte notebook na práci, pro děti do školy či počítač pro celou rodinu? U nás si rozhodně vyberete z širokého sortimentu kvalitního a ověřeného zboží za super ceny.

René Viznar | 29. leden 2023

Prosákly specifikace 4nm grafik Ada, které Nvidia chystá pro herní notebooky. Přes pokroky v efektivitě budou zase o něco hřejivější a žravější.

Tomáš Musil | 22. leden 2023

Platnost vaší zkušební verze končí – Microsoft Teams Exploratory Trial