Zlepšujeme hostingové služby

Zlepšujeme hostingové služby

V rámci zlepšování našich služeb v oblasti hostingu byl v loňském roce v našem partnerském datacentru nasazen nový server se skvělými parametry jak po harwarové tak i po systémové stránce. Díky této akci zvyšujeme našim stávajícím i novým klientům garanci dostupnosti služeb na 99,99 %. Samozřejmostí je podpora 24/7, individuální přístup, neomezování služeb při okamžitém technickém konfliktu, garance vrácení peněz v případě oprávněné nespokojenosti, garance spolehlivosti emailu, antispamová ochrana a další výhody.  

Server je osazen dvěma procesory nejnovější generace společnosti Intel o 6-ti jádrech, které tak zvládají 12 procesů najednou. Výkon je tedy rozložen do neuvěřitelných 24 procesů, které zajišťují maximální výkon. Paměť serveru je 48GB - což je 6x více než se aktuálně využívá na páteřních serverech. Pro data jsme Vám vyčlenili 6TB dat, které jsou pro nás v osvědčeném a bezpečném RAID 5.

 

Zlepšujeme hostingové služby
 

 

Pro maximální spokojenost klientů jsme kromě výměny hardwaru provedli vyšší zabezpečení zejména v oblasti pošty. Jak jistě víte dnešní doba IT technologií je v oblasti bezpečnosti neúprosná a správci našich serverů se snaží mít toto zabezpečení 100%. Byly tak zrušeny všechny výjímky a začala platit povinnost autorizovaného SMTP spojení. Veškerá komunikace na smtp protokolu byla převedena na šifrované SSL spojení. Tato změna nebyla při počtu více jak 1000 poštovních schránek vůbec jednoduchá a neobešla se bez drobných problémů zejména u klientů, kteří měli nestandardně nastavené poštovní klienty.

 

V oblasti antispamového řešení byl systém také povýšen, díky čemuž došlo k několikanásobnému zvýšení odchytu nevyžádané pošty.

 

Pro zvýšení komfortu klientů bylo nasazeno nové rozhraní pro kompletní administraci Vašeho hostingového účtu a nové webové rozhraní pro poštu, které přináší nové funkce a možnosti.

 

Mezi největší změnu patří serverové filtry pošty, které Vám umožní automaticky třídit poštu ještě před jejím stažením. Tuto funkcionalitu ocení především uživatelé chytrých telefonu.

 

Na webovém serveru bylo zprovozněno pár novinek, které potěší Vaše správce webů. Mezi hlavní novinku patří podpora více verzí PHP jazyka, která Vám pomůže při vývoji nových aplikací.

 

Poslední velkou novinkou je nasazením optimalizačních serverových scriptů, které vyvíjí společnost Google - jedná se o tzv. mod_pagespeed, který dokáže automaticky zoptimalizovat web ještě na straně serveru a Vašim návštěvníkům se přenáší již plně zoptimalizovaný obsah.

 

Zaujali Vás naše hostingové služby ? Kontaktujte naše obchodní oddělení obchod@eabm.cz nebo přímo službu objednejte zde

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Tomáš Musil | 16. leden 2019

Naše internetové oddělení úspěšně dokončilo další z projektů nových www stránek společnosti POL-AGRO TRADING ZT, s. r. o., která patří mezi přední dodavatele zemědělských strojů pro Českou a Slovenskou republiku.

Václav Dobiáš | 15. leden 2019

Operační systém Windows 7 byl vydán v roce 2009 a jeho základní podpora byla ukončena již v roce 2015. Aktuálně běží tzv. rozšířená podpora, která bude ukončena 14.ledna 2020 (již za rok).

Václav Dobiáš | 31. kvě 2018

Akční nabídka na leden a únor 2019.