Aspire F 15, ať žijí funkce!

Aspire F 15, ať žijí funkce!

Kromě lákavé snížené ceny nabízí představitel řady Aspire F 15 řadu možností. Potěší vás kombinace zajímavých funkcí, krásně texturovaný vnější povrch předčí vaše očekávání.

{produkty 397894}

Aspire F15Aspire F 15

Vybroušeně provedené potěšení pro vaše smysly.

Vnější povrchová úprava s textilním vzorem a neotřelými barvami je příjemná na dotek. Vnitřní kovový povrch a struktura podtrhují stylový vzhled a praktický podseknutý design vám navíc umožní snadné otvírání víka jednou rukou.

Technologie Acer TrueHarmony™ se postará o věrohodný zvuk, zatímco špičková zvuková a obrazová technologie Ready to Talk™ a hardware s certifikací Skype pro firmy zaručí nejlepší zážitek z práce s operačním systémem Windows 10. Zmíněný model je k dispozici s optickou jednotkou a obrazovkou s rozlišením Full HD.

„F“ jako funkce. Rychlá bezdrátová síť 802,11ac s technologií MU-MIMO a technologie Precision Touchpad a Acer BluelightShield™ vylepšují efektivitu i jednoduchost použití. Pokročilé možnosti ukládání zahrnují úložiště s kapacitou až 2 TB nebo rychlý disk SSHD s kapacitou až 1 TB.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Tomáš Musil | 3. květen 2026

Od roku 2026 vstupuje v České republice v účinnost nový zákon o digitální ekonomice, který nahrazuje dosavadní „anti‑spamový zákon“ (č. 480/2004 Sb.). Zákon aplikuje evropské předpisy Digital Services Act (DSA) a Data Governance Act (DGA) a dopadá na většinu firem využívajících digitální marketing, e‑maily a online služby.  

Václav Dobiáš | 26. duben 2026

Google oznámil, že jeho videokonferenční hardware Google Meet nyní nativně podporuje připojení do schůzek Microsoft Teams, a naopak zařízení Microsoft Teams Rooms na Windows mohou přímo vstoupit do schůzek Google Meet. 

Václav Dobiáš | 19. duben 2026

Microsoft právě zveřejnil významnou aktualizaci funkcí událostí v Microsoft Teams, která přináší zcela nový, sjednocený zážitek pro organizátory i účastníky. Tato novinka je nyní v public preview a zaměřuje se na to, aby události byly přístupnější, lépe přehledné a jednodušší na přípravu i řízení.