Akční ceny tiskáren

Akční ceny tiskáren

V tradiční předvíkendové otázce na našem Facebooku jsme se Vás ptali, zda doma máte inkoustovou nebo laserovou tiskárnu.

Většina z Vás odpověděla, že laserovou, ale našlo se i pár jedinců s inkoustovou.


Je lepší inkoustová nebo laserová tiskárna?

Tvrzení, že inkoustová tiskárna je levnější a spíše se hodí do domácností a laserová do velkých podniků a firem, již neplatí. Vše se odvíjí především od toho, zda chcete tisknout barevně nebo jen černobíle, zda chcete skenovat či kopírovat nebo jestli budete využívat další moderní možnosti tiskárny. Proto je výběr tiskárny velice individuální a nelze přesně říct, která je pro Vás ta pravá.


Jak funguje inkoustová tiskárna:

Inkoust je rozstřikován elektrickými impulsy na papír v podobě malých kapiček, které dohromady vytvoří Váš konečný výtisk.


Jak funguje laserová tiskárna:

Toner (barva) se skládá z velmi jemného prášku, který se nanese na papír a obraz je do papíru vykreslen laserem. Výsledek je pak do papíru zapečen.


Náklady na tisk

I když si to mnoho lidí neuvědomuje, tohle je hlavní bod při výběru tiskárny. Určitě je skvělé zakoupit si tiskárnu za pár set korun, ale poté můžete zjistit, že cartridge nebo tonery jsou dražší než samotná tiskárna a tisk se tak velice prodraží. Je také dobré dívat se na náklady na energii a zjistit, která z tiskáren je energeticky úspornější.


Do konce roku nabízíme několik skvělých tiskáren za skvělé ceny, určitě si vyberete:

Tiskárny XEROX

Tiskárny XEROX

Tiskárny HP

Tiskárny XEROX Tiskárny XEROX

Tiskárna Brother

Tiskárny XEROX

Informujte se u nás na prodejně, naši technici Vám rádi poradí, která tiskárna je pro Vás ta správná.

Sdílet článek:
Autor:
Vojtěch Kocián

administrátor / seo / marketing

 kocian.vojtech@eabm.cz
 

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
František Fajna | 20. únor 2024

Pro polikliniku ve Frýdku-Místku jsme připravili nový moderní redesign webových stránek, který ještě jednodušeji zobrazí všechny potřebné informace o lékařích a zdravotnických službách, které potřebujete najít.

Václav Dobiáš | 8. únor 2024

V lednových novinkách v Microsoft Teams připravil Microsoft na 33 nových funkcí a vylepšení. My si představíme jen některé z nich, které Vám pomohou efektivněji spolupracovat, zefektivnit pracovní postupy a zůstat ve spojení s týmem.

Mynář Petr | 1. únor 2024

S technologií 3D tisku jednoduše k výrobě speciálních dílů na tiskárně BIQU B1