Proč zálohovat svá data?

Proč zálohovat svá data?

V naší tradiční předvíkendové otázce jsme se Vás ptali, zda si zálohujete svá data, ať už to jsou důležité pracovní dokumenty nebo rodinné fotky.

Mnoho z Vás odpovědělo, že ano, sice nepravidelně, ale ano. Někteří z Vás nezálohují, důvodem může být také to, že nemají žádné důležité dokumenty :-).
Jak se ukázalo, tak většina z Vás nějak zálohuje, ale ne zcela pravidelně. Pouze pár z Vás používá k zálohám cloudové systémy (OneDrive, Dropbox, iCloud, …), většina využívá záloh na externí harddisk a obává se ztráty tohoto disku.

Problematiku nezálohování Vašich dat řešíme dnes a denně. Z nefungujících disků a flashdisků se naši technici snaží vytáhnout co nejvíce Vašich rodinných fotek nebo důležitých pracovních dokumentů. Tento postup je časově i finančně velmi náročný a nikdy nelze garantovat úspěch.

Proto nyní přicházíme s touto tématickou nabídkou, týkající se zálohování. Využijte této akce a o svá data či fotky již nikdy nepřijdete.

Název Kapacita (GB) Koncová cena s dph Automatická záloha Akční cena
WD My Passport ULTRA , 2,5 USB 3,0 500 1750,- +690,- 2000,-
1000 2200,- +690,- 2250,-
1500 2850,- +690,- 3100,-
2000 3300,- +690,- 3550,-
WD My Cloud 2000 4200,- +690,- 4250,-
WD My Cloud 4000 6000,- +690,- 6250,-
Proč disky WD My Passport ULTRA?
1) Transport - díky rychlému přesunu souborů, který využijete například tehdy, pokud budete chtít přenášet videa nebo obsáhlé knihovny obrázků. Moderní technologie a nastavení disku zajistí, že přenos objemných souborů je otázkou v řádech minut.

2) Zálohování dat - díky aplikaci WD SmartWare, která je součástí disku, můžete provádět automatickou nebo manuální zálohu na disk samotný nebo na cloudového úložiště.

3) Cena – výhodou je také nízká cena, např. při zakoupení harddisku s kapacitou 2000 GB zaplatíte za bezpečí Vašich dat necelé 2 Kč za 1 GB.

4) Šifrování - při nastavení hesla se v případě odcizení či ztráty nemusíte bát zneužití Vašich cenných dat.Proč disky WD My Cloud?

1) Síťová záloha - díky napojení na domácí síť Vám tyto disky mohou zálohovat data ze všech Vašich zařízení, které jsou na tuto síť napojeny. Všechny tato data pak budete mít na jednom místě. Přistupovat k nim můžete z PC, tabletu nebo chytrého telefonu.

2) Multimediální centrum – síťové disky Vám mohou jednoduše vytvořit multimediální centrum Vaší domácnosti. Budete tak moci jednoduše po síti streamovat Vaše multimediální soubory.

Naši technici Vám s výběrem toho pravého disku pro Vaše účely rádi pomohou. Zároveň Vám nastaví i automatickou zálohu. Nastavení zálohy je vždy u každého zákazníka individuální.

Pro více informací volejte +420 558 644 011 nebo se zastavte u nás na pobočce, více na www.eabm.cz

Tato akce platí do 31.10.2015Sdílet článek:
Autor:
Vojtěch Kocián

administrátor / seo / marketing

 kocian.vojtech@eabm.cz
 

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 12. březen 2023

Tento měsíc se Microsoft věnoval více Microsoft Teams Premium, který přináší nové funkce umělé inteligence zabudované přímo do aplikace Teams. Kromě Teams Premium bylo vydáno několik dalších skvělých aktualizací, o tom se však dočtete v samostatném článku.

Václav Dobiáš | 12. březen 2023

Microsoft se v únoru věnoval primárně vylepšení Microsoft Teams Premium, do kterého přidal spoustu nových funkcí. Nezapomněl samozřejmě i na klasickou verzi Microsoft Teams. Podívejte se na novinky, které si pro nás Microsoft připravil.

Václav Dobiáš | 5. březen 2023

Microsoft zpřístupňuje Microsoft Teams Premium pro komerční zákazníky prostřednictvím centra správy Microsoft 365. Funkce v rámci této nabídky se začaly zavádět letos v prosinci a budou nadále pokračovat.