Na začátku roku Mozilla zmínila, že Firefox OS nebude cílit jenom na chytré telefony, ale i na ostatní třídy. Jak by měl vypadat na tlačítkových telefonech ukazuje následující video. Že nepůjde jenom o vyloženě hloupý telefon ukazují některé funkce a aplikace jako připínání kontaktů nebo předpověď počasí. Možná se tedy dočkáme i nějakých sociálních sítí. A chybět samozřejmě nemůže Firefox jako prohlížeč.
Akční nabídka pro Červenec a Srpen 2025.
Virtualizace je technologie, která umožňuje vytvářet a spravovat virtuální verze počítačových prostředků, jako jsou servery, operační systémy, úložiště nebo síťové prostředky. Jednoduše řečeno, virtualizace vám umožňuje provozovat více operačních systémů nebo aplikací na jednom fyzickém serveru. Tato technologie zajišťuje efektivnější využití hardwaru, snížení nákladů a zjednodušení správy IT infrastruktury.
Květen byl plný novinek, které osloví především vývojáře (především novinky v integraci AI Copilot a vytváření agentů). Vyšly i novinky, které ale osloví všechny uživatele.